يوردشا | نیازمندی های روز پاکدشت
يوردشا | نیازمندی های روز پاکدشت

بشیری: پست‌بانک‌ایران نقش پررنگی در خدمت‌رسانی به مناطق روستائی و کم‌برخوردار دارد

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح و بهره‌برداری باجه پست‌بانک روستای گلزار بالا این شهرستان با اشاره به نقش پررنگ این بانک در خدمت‌رسانی به نقاط روستایی و کم‌برخوردار، خواستار ایجاد باجه‌های بانکی در مناطق مستعد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، وی ضمن قدردانی از خدمت‌رسانی این بانک درمناطق روستایی و کم‌برخوردار بر اهتمام بیشتر برای حمایت از اقشار محروم و نیازمند تأکید کرد.

وی تصریح کرد: واگذاری امور به مردم و بخش خصوصی ضمن ایجاد اشتغال موجب افزایش بهره‌وری در کارها می‌شود.
آرش شهرکی‌کیا مدیر امور شعب استان‌های تهران، البرز، قم و سمنان نیز در این مراسم به تشریح عملکرد مطلوب باجه‌های پست بانک‌ایران در تأمین مالی پروژه‌های روستایی و اشتغالزایی با مشارکت صندوق توسعه ملی پرداخت و خواستار حمایت مسئولان دستگاه‌های اجرایی از توسعه باجه‌های بانکی برای خدمت‌رسانی بهتر به هموطنان شد .
همچنین ناصر فلاح مدیرشعب شرق تهران در مراسم مذکور با اشاره به اینکه در ایام شیوع کرونا باجه‌های پست‌بانک بسیاری از سفرهای غیرضروری روستاییان را کاهش داده است، افزود: حمایت اهالی روستاها از خدمات باجه‌های بانکی موجب پایداری آنها و افزایش خدمات قابل ارائه در این باجه ها می‌شود.
گفتنی است: در مراسم افتتاح باجه پست‌بانک روستای گلزار بالا شهرستان پاکدشت، حمیدرضا کردبچه دهیار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از اهالی این روستا حضور داشتند.

منبع:پایگاه خبری تحلیلی میهن صنعت

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *