يوردشا | نیازمندی های روز پاکدشت
يوردشا | نیازمندی های روز پاکدشت
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ امیرحسین فشنگچی در ارتباط با تعطیلی دو ماهه مسابقات گفت: ما شرایط سختی را تجربه می‌کنیم و متأسفانه در کوران بازی‌ها به یکباره همه‌چیز به خاطر کرونا تعطیل شد. در این دو ماه هم با تمرینات انفرادی و تنیس فوتبال خودمان را سرگرم کردیم، ولی تمرینات گروهی و بازی‌های رسمی با این وضعیتی که در این دو ماه تجربه کردیم قابل قیاس نیست. طبیعتاً بدن‌های بازیکنان اُفت می‌کند و شروع مجدد تمرینات و بازی‌ها می‌تواند به بازیکنان آسیب جدی بزند. 
وی درباره اینکه آیا موافق ادامه دادن به بازی‌های این فصل است، تأکید کرد: بازی‌ها قبل از عید تعطیل شد، ولی در این دو ماه هیچ اتفاقی رخ نداد و این بیماری هم ریشه‌کن نشد. اگر قرار است بازی‌ها را برگزار کنند، پس همان زمان هم می‌توانستند لیگ را ادامه داده و بازی‌ها را تعطیل کنند. حتی اگر قرار باشد بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار شود، از یک طرف بحث سلامتی افرادی که درگیر برگزاری مسابقات هستند مطرح است که می‌توان به بازیکنان، مربیان، داوران و دیگر عوامل تیم‌ها اشاره کرد. از طرفی هم بحث مصدومیت بازیکنان مطرح است و مطمئناً آسیب‌دیدگی‌های مختلف به بازیکنان ضربه می‌زند.
کاپیتان تیم فوتبال هوادار (سرخپوشان پاکدشت سابق) در خاتمه اظهار داشت: با این وضعیت و ریشه‌کن نشدن کرونا، ادامه دادن بازی‌ها به صلاح نیست و فدراسیون باید یک تصمیم اساسی بگیرد تا تیم‌ها کمترین ضرر را کنند. طبیعتاً برخی تیم‌ها شانس قهرمانی، گرفتن سهمیه آسیا و شانس صعود به لیگ برتر را دارند و این تیم‌ها نگران هستند که زحمات‌شان به سرانجام نرسد. تصمیم‌گیرنده در مورد این مسائل فدراسیون فوتبال است و امیدوارم در نهایت بهترین تصمیم ممکن گرفته شود.
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *